Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Laminaty foliowe

Hej! Mam hurtownię mrożonek. Szukam właściwej foli do pakowania. Poza tym pragnę dać na nią profesjonalne nadruki. Niedawno znalazłem w magazynie ogłoszenie zatytułowane profesjonalna drukarnia fleksograficzna. Cały czas nad tym myślę. Może Wy mi podpowiecie jaką wybrać folię do pakowania żywności?

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Laminaty foliowe

Wspaniałym rozwiązaniem są z całą pewnością laminaty. W ostatnim czasie spostrzegłem w Internecie ogłoszenie pt.: laminaty foliowe, i niesamowicie się nim zaciekawiłem. Te opakowania wyróżniają się sporą wytrzymałością, z tego względu są chętnie kupowane. Teraz jest ogrom różnych opakowań, jednakże niewątpliwie warto wybierać te najlepsze, nade wszystko jeśli chodzi o produkcję żywności. W mojej opinii laminaty prócz tego są przeznaczone do produktów mrożonych. Chyba w bliskiej przyszłości rozkręcę swoją firmę, i wówczas coś zadziałam.

Offline

Thorgal1981
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Laminaty foliowe

Ja ostatnimi czasy chętnie wybrałem tanie woreczki próżniowe. W tym momencie myślę, że świetnie wybrałem. Istnieją rozmaite sposoby na pakowanie żywności, lecz chyba nie ma bardziej odpowiedniego rozwiązania niż to. Jest żywność, która posiada niedługi termin ważności, więc powinna był właściwie przechowywana. Czasem można wyszukać w sklepach zepsutą żywność. Ja w ostatnim czasie zakupiłem na zepsuty jogurt, który bardzo mi zaszkodził. Teraz już zupełnie nie kupuję jogurtów, gdyż martwię się, że znów coś mnie spotka.

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Laminaty foliowe

Sądzę, że tutejsze tematy są super. Nie raz zastanawiałem się jakie wziąć folie do swojej hurtowni. Znalazłem wiele dobrych propozycji w tej kwestii. Muszę przyznać, że mam coraz to większą ochotę zamówić odpowiednie folie. Na pewno ułatwiłoby mi to robotę.Jednak jeszcze muszę to bardzo przemyśleć, bo chciałbym być pewny swojej decyzji.

Offline

Forum oparte na FluxBB