Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Mienie zabużańskie, służebność przesyłu, operat itp. Pomożecie ogarnąć temat?

Pogarszające się trudności zdrowotne mojej matki sprawiły, iż w końcu przeprowadziła się do naszego domu. Jej mieszkanie w kamienicy postanowiliśmy sprzedać. Znajomy polecił mi, abym przy wyznaczaniu ceny za mieszkanie skorzystał ze wsparcia, które zapewnia profesjonalny rzeczoznawca. Dodałem zatem w Google fachowa służebność przesyłu, odszukałem tego typu fachowca. Szczerze polecam wszystkim pragnącym sprzedać mieszkania, skorzystanie z tego rodzaju pomocy. Po co ryzykować, że odsprzeda się mieszkanie w nieodpowiedniej cenie...

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Mienie zabużańskie, służebność przesyłu, operat itp. Pomożecie ogarnąć temat?

Miesiąc temu poszukiwałam odpowiedź na pytanie ile kosztuje solidna wycena środków trwałych?, ponieważ chciałam sprzedać lokal mieszkalny. Wybudowaliśmy dom, więc mieszkanie przestało być nam konieczne. Zwróciłam się od razu po profesjonalną pomoc, bo pragnęłam mieć gwarancję, że kwota otrzymana za lokal, będzie satysfakcjonująca oraz zgodna z jego wartością. Myślę, iż każda osoba pragnąca sprzedać swoje M winna analizując ile kosztuje wycena nieruchomości, korzystać ze wsparcia zawodowych rzeczoznawców. Jak ktoś chce, mogę podać kontakt do takiego specjalisty.

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Mienie zabużańskie, służebność przesyłu, operat itp. Pomożecie ogarnąć temat?

Zamierzając sprzedać opłacalnie mieszkanie, dobrze jest korzystać ze wsparcia fachowców. W szczególności w temacie sprecyzowania właściwej ceny za lokum skierowanego do sprzedania. Nie rzadko jest tak, iż suma jaką się chciałoby dostać, nie będzie adekwatna do faktycznej wartości lokalu. Wskazane jest więc skorzystać z wiadomości, jakie przedstawia certyfikowana lista rzeczoznawców majątkowych. Wyszukanie fachowca tam jest dobrym rozwiązaniem. A jak takiego rodzaju listę odnaleźć? Należy w sieć dodać rzeczoznawcy majątkowi, a z pewnością się odnajdzie dobrą ofertę.

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Mienie zabużańskie, służebność przesyłu, operat itp. Pomożecie ogarnąć temat?

Powstało bez liku rozwiązań na sprzedanie mieszkania. Należy tylko znaleźć coś stosownego dla nas. Mówię to ze swojego życia. Niedawno sprzedawałem kawalerkę. Początkowo myślałem jak to zrobić. Lecz z wielu materiałów zdobyłem informacje, że w takiej sprawie ważne jest coś w stylu jak lista rzeczoznawców majątkowych. Dlatego pragnąłem odnaleźć spółkę, która tego rodzaju sprawy mi załatwi. Aczkolwiek kolega zaproponował mi ciekawą. To tam dobry rzeczoznawca majatkowy stworzył mi wszystko związane z pozbyciem się własnego M. W ciągu paru dni było ono sprzedane. : )

Offline

Forum oparte na FluxBB