Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odpowiednie wyposażenie stacji paliw

Mój brat dawno temu przymierzał się aby otworzyć stację i zrobił orientację w tym zakresie, a jednocześnie i ja trochę także się dowiedziałem. Faktycznie trzeba sporo nabiegać się z formalnościami, najpierw po biurach i otrzymać wiele różnych zgód na uruchomienie tego rodzaju przedsiębiorstwa, a w dalszej kolejności jeszcze wybrać odpowiedni sprzęt - dystrybutory itp.. Wspominał także, że przydatne są nierdzewne obrzeża wysepki pod dystrybutor. A, gdy nadciąga zima, to net i pojemnik na piasek. Tyle zapamiętałem. Proponuję jednak lepiej wywiedzieć się w tej kwestii smile

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Odpowiednie wyposażenie stacji paliw

Otwarcie stacji paliw to zapewne wiele różnego typu zasad, które trzeba wypełnić. Prócz tego, że ma być bez zagrożeń, to jeszcze nie może być bałaganu. Dlatego zapewne tak istotne mogą być pojemniki do segregacji odpadów. Jak się zdążyłam dowiedzieć, to warto dodatkowo obadać propozycje typu specjalne pojemnik na sorbent sklep. Sam lepiej nie ryzykuj, tylko wypytaj jednak jeszcze znajomych zawodowców w tej kwestii.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Odpowiednie wyposażenie stacji paliw

Jeśli mowa o stacji benzynowej, to jest to docelowo dobra mamona do zarobienia. Kiedy się już rozwinie biznes, to potem pójdzie jak po maśle! Jedyny warunek, że zainwestuje się w dobrą reklamę. To jednak lepiej zlecić już profesjonalistom, których można wygooglować np. pod słowami kluczowymi: tanie banery reklamowe. Ale także czytałam, że warto mieć dobrej jakości pojemnik na piasek, jako element dodatkowy.

Offline

Forum oparte na FluxBB