Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Krama dla papug

No, doskonale! Szczęśliwie jestem znawcą, jeśli chodzi o produkt typu: karma dla papug i pozostałych ziarenek dla ptactwa. W żadnym dobrze zaopatrzonym sklepie zwierzęcym, nie ma szans być deficytu mieszanki versele-laga. Ogólnie niedawno również posiadałem swoją hodowlę i całkowicie mam świadomość, jak nie bez znaczenia jest pożywienie dla ukochanych latających. Tak, jak napomknąłem, jeśli ktoś pragnie, żeby jego ptaki były pełne życia, jak najbardziej zachęcam- versele laga, jak znalazł!.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Krama dla papug

Modną rzeczą stały się online sklepy dla zwierząt. Ja ogólnie nie korzystam z tego, ale mój małżonek jest hodowcą papug. Ostatnimi czasy chciał, bym dopomogła jemu wykonać zamówienie. Poszukiwał paru rzeczy dla ptaków. Wpierw musiałam odnaleźć sklep, ale błyskawicznie ogarnęłam sprawę. Tam wzięłam karmę Versele-Laga Big Parakeets. Na dodatek Konrad pragnął, bym także zamówiła bezpieczne woliery dla ptaków. W ciągu czterech dni przyszło zamówienie. Od tamtego momentu mój facet jedynie tam bierze rozmaite akcesoria dla zwierząt.

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Krama dla papug

Multum osób znajduje profesjonalne sklepy zoologiczne w sieci. Ja tak znalazłem swój. Od długiego czasu interesuję się ptakami i rozmyślam o hodowli ich. Więc zacząłem czytać rozmaite wiadomości czego potrzebuję. Lecz ten sklep posiadał wszelkie produkty rodzaju: woliera, dlatego bez żadnego kłopotu mogłem wszystko od razu zakupić. Poza tym już wziąłem parę rzeczy. W tym wyposażeniu pojawiło się poidełko dla ptaków dedykowane. Dzisiaj pragnę zrobić spore zamówienie i przeczuwam, że w ciągu trzech dni już zamówię sobie śliczne papużki. Cieszę się strasznie! wink

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Krama dla papug

Genialnie! Indywidualna hodowla gołębi pocztowych, to moja miłość. Do końca zapamiętam, gdy byłam mała i odwiedzałam babcię, najchętniej chodziłyśmy do takiego pana, który posiadał mnóstwo majestatycznych gołębi pocztowych. Cudowny widok! Kilkanaście lat temu, mało kto słyszał o specjalistycznych miejscach dla zwierząt i pozostało sobie samodzielnie funkcjonować. Dowiedziałam się od rodziny, że hodowla nieustannie się powiększa, a pan właściciel posiadający ową pocztową zgraję gołębi hodowlanych, uzupełnia towar w idealnych sklepach zoologicznych.

Offline

Forum oparte na FluxBB