Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Inwestowanie w zieleń

Ja kiedyś posadziłam na moim terenie przeróżne drzewa. Obecnie jest ich dużo. Myślę, że warto inwestować w ładną zieleń, ponieważ wtenczas ma się należyte miejsce do wypoczynku. Swego czasu zleciłam w dodatku wykonanie profesjonalnej analizy, czy drzewa bez wątpienia są zdrowe. Propozycję firmy, która to wykonała znalazłam w sieci. Tam znajdował się banner, na którym był opublikowany napis: ekspertyza dendrologiczna poznań. Więcej wiadomości można znaleźć w sieci. Teraz mam pewność, że moje sosenki na pewno są zdrowe.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Inwestowanie w zieleń

Sądzę, że opłaca się urządzić sobie ogród. Swego czasu widziałam oryginalny ogród japoński w Poznaniu. Obecnie wciąż o nim dumam. Moja znajoma urządziła sobie podobny ogród. Swego czasu ujrzałam taki anons: inwentaryzacje dendrologiczne. Piekielnie mnie zaciekawiło to ogłoszenie. Myślę, że warto dbać o zieleń. Muszę powiedzieć, że ja szalenie bym chciała mieć ogród, ale wcale nie mam odpowiednich warunków. Teraz wielu moich kumpli ma ogrody.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Inwestowanie w zieleń

Niewątpliwie warto zrobić sobie ogród. Swego czasu przeczytałam interesujący artykuł pt.: specjalistyczna pielęgnacja ogrodów w Poznaniu. Tam było bez liku praktycznych rozwiązań jak dbać o ogród. Moim zdaniem ogród to wspaniała sprawa, szczególnie dla szkrabów. Wtedy mają dużo miejsca do wypoczynku. Niekiedy na działce występuje nadmiar wody, wtenczas potrzebny jest drenaż. Niedawno moja znajoma ofiarowała mi broszurę, na której był napis: drenaż poznań. Ja być może będę musiała zrobić drenaż.

Offline

Forum oparte na FluxBB