Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Szkolenia menedżerskie

Mój szef swego czasu zainwestował forsę w szkolenia menedżerskie. Obecnie w moim przedsiębiorstwie jest mnóstwo znakomicie wykwalifikowanych specjalistów. Myślę, że aktualnie spółka będzie znacznie korzystniej działała. Ja również brałam udział w wielu przeróżnych szkoleniach. Aby je znaleźć, mój przełożony spojrzał do Internetu. Tam znajdował się ich duży wybór. Ja jestem zatrudniona w tej firmie wiele lat, i wcale nie myślę nad zmianą miejsca zatrudnienia, bo tutaj bardzo inwestują w pracowników.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Szkolenia menedżerskie

W moim przedsiębiorstwie specjaliści są mon stop doszkalani, więc jestem bardzo usatysfakcjonowana. Obecnie dużo różnorodnych przedsiębiorstw inwestuje w swoich fachowców, bo to jest niezbędne, przede wszystkim w obecnych czasach. Swego czasu nawet od groma wyczytałam o specjalnych funduszach na ten cel, w interesującym dziale na stronie online: wysokie dofinansowanie na szkolenia. Według mnie trzeba korzystać z stosownego dofinansowania, gdyż to jest bez wątpienia znakomite rozwiązanie.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Szkolenia menedżerskie

Teraz w naszej spółce są różne wszechstronne szkolenia dla pracowników, i powinnam powiedzieć, że mnóstwo praktycznych wskazówek tam mi powiedziano. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowana z przebiegu tych szkoleń. Wkrótce sprawdzę informacje tam zdobyte w praktyce. Uważam, że we współczesnych czasach profesjonalna spółka konkuruje na rynku, szczególnie dzięki szkoleniom. Obecnie wiele propozycji szkoleń, można znaleźć w Internecie.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Szkolenia menedżerskie

W mojej firmie edukuję kilku podwładnych, którzy się angażują. Wybieram eksperckie szkolenia dla pracowników na rzeczywiście profesjonalnym poziomie. Nie planuję szkolić pokaźniejszej grupy, bowiem boję się, że istotne ekspensy nie zapewnią zwrotu, a wyszkoleni przedwcześnie odejdą z firmy. Z tego też powodu podpisuję stosowne umowy. Proponuję takie rozwiązanie każdemu biznesmenowi, który nie zamierza zaryzykować zmarnowanie niemałych wydatków. Warto także redukować liczbę wypowiedzeń poprzez atrakcyjne pensje.

Offline

Forum oparte na FluxBB