Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Chów drobiu - wyposażenie

Fermę drobiu osiadam od paru lat, więc mogę udzielić Ci paru przydatnych podpowiedzi. W głównej mierze musisz wszystko dokładnie zaplanować jak i dowiedzieć się, jak wygląda funkcjonowanie kurzej fermy. Sugeruję zwizytowanie istniejącej fermy i sprawdzenie, jakie systemy w niej wykorzystano – na przykład poidła dla drobiu, jakie są konieczne, bądź nowoczesne systemy wolierowe dla niosek. Jeżeli odszukasz dobrą firmę wyspecjalizowaną w budowie jak i tworzeniu projektów budynków pod hodowlę, na pewno nie będziesz zawiedziony wynikiem.

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Chów drobiu - wyposażenie

Do hodowli na pewno potrzebne będą kropelkowe systemy pojenia drobiu. Swego czasu zobaczyłem je w necie i wówczas migiem je zamówiłem. Myślę, że sporą rolę odgrywa również system zarządzania dla hodowli drobiu. Żeby go zakupić, wystarczy zajrzeć do internetu. Obecnie oferuje je ceniona firma Galloma. Moim zdaniem powinno się dokładniej zapoznać z propozycją tej spółki. Obecnie dużo ciekawych ofert można znaleźć w Internecie.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Chów drobiu - wyposażenie

Jeżeli póki co rozważasz takie przedsięwzięcie, powinieneś pomyśleć o sporej działce. Potrzebny będzie także projekt dobrze wyposażonej fermy drobiu. Jeżeli szczegółowo wszystko przygotujesz, zdołasz stworzyć fermę, jaka okaże się rzeczywiście opłacalnym biznesem. Z doświadczenia wiem, że niezwykle ważna jest odpowiednia wentylacja dla ferm drobiu, dlatego wybierając atrakcyjną firmę do sfinalizowania swojego pomysłu, koniecznie to rozważ. Jeżeli zaangażujesz do działania dobry podmiot, oszczędzisz sobie mnóstwa zbędnych pomyłek jak i dodatkowych wydatków, dlatego nie decyduj zbyt pochopnie.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Chów drobiu - wyposażenie

Nowoczesne fermy kurze posiadają wiele systemów, które dają możliwość oszczędzenia czasu jak i keszu. Warto wobec tego zastanowić się nad ich wykorzystaniem i wykorzystać na przykład karmniki dla drobiu, system pojenia oraz szereg innych takiego typu udogodnień. Warto znaleźć wyspecjalizowaną firmę, która proponuje automatyczne wyposażenie dla drobiu i trudni się projektowaniem ferm, bowiem w powyższy sposób poznamy wszelkie nowości i zaznajomimy się z systemami, jakie aktualnie są praktycznie niezbędne. Przedsiębiorstw tego rodzaju jest cała masa, więc nie będziesz miał problemu z ich odnalezieniem.

Offline

Forum oparte na FluxBB