Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Jakie możliwości daje druk 3D?

Chcę coś wyznać. To żenujące, lecz wcale nie orientowałam się, co można wydrukować, używając maszyny drukarskiej 3d. Jednak wstukałam w Internet drukowanie przestrzenne Śląsk i otrzymałam mnóstwo interesujących ofert. Wychodzi na to, że wysokowartościowy druk 3d pozwala uzyskać rozmaite obiekty. To doprawdy ekscytująca technika powstawania. Co można w ten sposób wykreować? Jednym słowem – całkiem sporo. Miniatury architektoniczne, części machin, wyroby jubilerskie, gadżety. Paleta jest rzeczywiście kompleksowa.

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Jakie możliwości daje druk 3D?

Od kilkunastu dni używam sprzętu do drukowania w trójwymiarze. To niesamowita przygoda i ogromna frajda. Zaciekawił mnie sposób działania tego urządzenia. Naprawdę druki 3d to sposób na zrobienie kompletnych wyrobów trójwymiarowych. Innowacyjne sprzęty trójwymiarowe obniżają nakłady na wytworzenie różnych przedmiotów i niwelują dystans przewidziany do ich wytworzenia. A poza tym przezroczysty wydruk 3d idealnie odzwierciedla wyroby. To doprawdy fascynująca sprawa! smile

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Jakie możliwości daje druk 3D?

Mojego męża zafrapowało jakiś czas temu, co da się wydrukować za pomocą maszyny drukarskiej trójwymiarowej. Przyznam, iż nie zgłębiałam nigdy danego motywu. Jednak specjalistyczne projekty 3d do druku ze szkiców demonstrują precyzję dzieła. To niezwykła sposobność, żeby stworzyć także części do różnych sprzętów, ale jeszcze precjoza biżuteryjne i rzeczy, przydatne w normalnym życiu. Co jeszcze mogę wspomnieć? Na pewno razem z partnerem zaciekawiliśmy się techniką druku w trójwymiarze.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Jakie możliwości daje druk 3D?

Drukarka przestrzenna to bardzo nowatorskie oraz przydatne urządzenie. Przy pomocy takiej maszyny można wydrukować np. różne prototypy, gadżety i figurki. Mnie zaintrygowało hasło profesjonalny druk 3d Śląsk, bowiem chciałam mieć odtworzony przedmiot, który znajdował się na fotografii. Trafiłam do nowej drukarni, gdzie urzekł mnie supernowoczesny sprzęt oraz duży wybór materiałów przeznaczonych do drukowania przeróżnych rzeczy. Drukowanie przestrzenne to rewolucyjna technologia, która eliminuje cięcie oraz składanie poszczególnych elementów.

Offline

Forum oparte na FluxBB