Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Co jest najistotniejsze w domowej apteczce?

Uważam, że najistotniejszy w apteczce jest termometr. Służy przy każdej, choćby najbłahszej bolączce. Szukam jakiegoś elektronicznego termometru, bo zawsze użytkowałem stary. Wstukałem w google frazę: wodoszczelny elektroniczny termometr i odszukałem multum przeróżnych termometrów. Pojawił mi się nawet termometr owulacyjny... Nie orientowałem się, że takie coś istnieje. Możecie mi jakiś nowoczesny termometr zarekomendować? Jaka marka? Na które wartości powinienem patrzeć? Jakie jeszcze akcesoria musiałbym posiadać w apteczce?

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Co jest najistotniejsze w domowej apteczce?

Jeśli masz w domu dzieciaki, możesz zakupić dobry inhalator, ponieważ jest to przyrząd, który pozwala na przyjmowanie leków w postaci aerozolu, co z kolei prowadzi do skuteczniejszego wyleczenia chorób dróg oddechowych. Dobrym rozwiązaniem jest podręczny nebulizator, który może być przydatny zarówno w mieszkaniu, jak i podczas podróży. Polecam wyposażyć się też w najlepszej jakości ciśnieniomierz, pozwalający na prawidłowy pomiar ciśnienia krwi. Dzięki takiemu sprzętowi da się szybko rozpoznać poważną chorobę, jak choroba nadciśnieniowa.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Co jest najistotniejsze w domowej apteczce?

Dla mnie podstawa apteczki domowej to termometr bezrtęciowy. Ten sprzęt pozwala na mierzenie gorączki najmłodszym bez potrzeby ich dotykania. Jest zatem bardziej praktyczny i szybciej działający niż termometr analogowy. Ja kupiłam go w e-sklepie ze sprzętem diagnostyki medycznej marki Geratherm. Natrafiłam na tę witrynę, kiedy wpisałam w Google sformułowanie ciśnieniomierz z wyświetlaczem cena. Co prawda nie zamówiłam tam ciśnieniomierza, ale za to sięgnęłam po najlepszy termometr.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Co jest najistotniejsze w domowej apteczce?

Nasza babcia obchodzi za chwilę urodziny i chcielibyśmy nabyć jej jakieś dodatki do domowej apteczki. Co możemy jej dać? Moja siostrzenica znalazła ulotkę zatytułowaną najlepszy ciśnieniomierz. Sądzę, iż to dobry upominek. Ciśnieniomierz wielokrotnie zda się starszej pani. Jednocześnie główkuję nad dokupieniem dla niej funkcjonalnego termometru. Dokładny pomiar temperatury ułatwiłby troszczenie się o swoje zdrowie. Co uważacie o tych dodatkach do prywatnej apteczki? A nuż macie jakieś alternatywne idee na dodatki do apteczki jako prezent.

Offline

Forum oparte na FluxBB