Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Interesujące wycieczki szkolne

Serwus! Moja pociecha od kilku tygodni uczęszcza do szkoły, jednak proponowane w niej wyjazdy nie są nazbyt ciekawe. Przyjrzałam się trochę tematowi - wycieczki dla szkół i pragnę podkreślić, iż opcji jest rzeczywiście dużo, lecz szkoły ich nie wykorzystują. Jak to prezentuje się u Was? Czy Wasze pociechy miały okazję być ostatnio na interesującej wycieczce szkolnej?

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Interesujące wycieczki szkolne

Myślę, iż znaczącym elementem procesu nauczania w placówce dydaktycznej są szkolne wyprawy, które zarówno kształcą, jak i integrują ze sobą uczestników. Dlatego też, kiedy jest planowana jakaś wycieczka, bliższa bądź daleka, zazwyczaj zapisuję moją córcię na listę chętnych. Brała udział już m.in. w pełnej atrakcji wycieczce szkolnej do Brukseli, która była dla niej niesamowitym przeżyciem. A wasze dzieci uczestniczyły ostatnio w jakiejś pasjonującej szkolnej wycieczce?

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Interesujące wycieczki szkolne

W szkole podstawowej, do której chodzą moje dzieci, nieczęsto są organizowane klasowe wycieczki, lecz jeśli już jakaś się odbywa, to jest bardzo ciekawa. Obecna propozycja dla całej szkoły to wycieczki do Francji. Nie będzie to skromne przedsięwzięcie, jednak dyrekcja zapewnia, że wyszukała naprawdę atrakcyjną propozycję. Organizatorem wojażu będzie najprawdopodobniej Biuro Podróży Wycieczkownia, które zaproponowało m.in. pobyt w Disneylandzie, co na pewno będzie nie lada gratką dla dzieciaków.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Interesujące wycieczki szkolne

Moje dzieci dosyć często udają się na pełne wrażeń wyprawy szkolne, a to dzięki swoim wychowawcom, którzy korzystają z propozycji dobrych firm turystycznych. Są takie agencje, które specjalizują się w organizowaniu wypraw dla grup dzieci i które troszczą się o to, żeby zagwarantować młodym ludziom atrakcje dostosowane do ich wieku. Aby odnaleźć takie biuro, warto wstukać w Google hasło biuro podróży wycieczki szkolne. Moje dzieci dobrze wspominają zieloną szkołę, kiedy to spędzały wiele godzin na spacerach oraz podziwiały tamtejsze zabytkowe budynki i krajobrazy.

Offline

Forum oparte na FluxBB