Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Lokal w centrum miasta

Myślę, że lepiej będzie wynajmować lokal biurowy w śródmieściu niż go kupować, stąd aktualnie czytam oferty z serii biura do wynajęcia wrocław. Możliwe, że w przyszłości zdecyduję się zakupić jakiś lokal, o ile trafi się istotnie fajna oferta. Aktualnie jednak powinien wystarczyć mi zadbany lokal do wynajęcia. Być może postawię na wynajem pomieszczenia w jakiejś wyremontowanej kamienicy, gdyż stare budownictwo bardziej mi odpowiada niż nowoczesna architektura.

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Lokal w centrum miasta

Analizując to, co zauważyłem korzystny cenowo wynajem biur oferuje wiele podmiotów. Zresztą tak samo jak sprzedaż takich pomieszczeń. W branży nieruchomości usługa dzierżawy biur ciągle ma wzięcie. Korzystny jest wynajem na dłuższy okres czasu, bo można uzyskać np. upusty. Mój brat tak zrobił i nie żałuje. Ma teraz biuro o dobrym standardzie, o wielkości 60 m2, stylowo wyposażone w super lokalizacji w sercu Wrocławia. Nie ponosi kosztów pośrednictwa, osobno obciążany jest za media. To rozumiem!

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Lokal w centrum miasta

Z powodu dynamicznego rozwoju mojej działalności poszukuję dobrze usytuowanego pomieszczenia biurowego na nową siedzibę spółki. Postanowiłem przenieść firmę z obrzeży Wrocławia do śródmieścia, jednak nie jestem pewny, czy odnajdę tam lokal w dobrej cenie do nabycia lub na wynajem. Nie orientuję się, czy bardziej opłacalne jest nabycie czy też wynajem lokalu na biuro. Wpisałem przed chwilą w wyszukiwarkę hasło lokal biurowy wrocław i obejrzałem parę stronek z reklamami, które miały w treści słowa stylowe biura wynajem. Mam zamiar również zobaczyć oferty sprzedaży pomieszczeń użytkowych. A Waszym zdaniem korzystniej byłoby nabyć czy podnająć lokal biurowy?

Offline

Thorgal1981
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Lokal w centrum miasta

Ja wolę wynajmować pomieszczenia biurowe niż je kupować, jako że co parę lat zmieniam siedzibę swojej spółki, która podlega rozmaitym zmianom. Zapytanie wynajem nowoczesnych powierzchni biurowych jest mi całkiem dobrze znane i wybieram zazwyczaj takie biura, gdzie odwiedzający czują się komfortowo, co sprawia, że decydują się do mnie wracać. Pamiętam też, żeby współpracować z profesjonalnymi firmami zajmującymi się wynajmowaniem biur. Zwracam uwagę, czy w jasny sposób przedstawiają swoją ofertę, żeby później nie było jakichś problemów.

Offline

Forum oparte na FluxBB