Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Świadome zdrowe odżywianie

Odpowiednia dieta jest dietą bez białego cukru. Ja z reguły nie słodzę zwykłym cukrem, natomiast używam ksylitol, no słyszałaś pewnie - cukier z kory brzozowej, który ma znacznie niższy indeks glikemiczny niż, powiedzmy glukoza. Jak się zapaliłam pewnego razu na ksylitol, to przy pomocy hasła „brzozowy cukier” znalazłam taką znakomitą stronkę i odtąd tylko tam biorę sobie rzeczywiście tani cukier brzozowy.

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Świadome zdrowe odżywianie

Jeśli o mnie chodzi, to ja robię sobie zróżnicowane terapie dietetyczne jednak zdecydowanie najistotniejsze jest dla mnie robienie zakupów w punktach ze zdrową żywnością. Wiesz, to oczywiste, że w sklepach tego typu produkty są droższe, no ale koniec końców nie nadwyrężasz zdrowia, dlatego że nie jesz byle czego. A jeśli nabędziesz zdrową żywność ekologiczną w sklepie online, to w zasadzie twój budżet dużo na takich zakupach nie straci. Ja zachwalam sklepy ekologiczne, bo w sumie o zdrowie należy bardzo dbać!

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Świadome zdrowe odżywianie

Jako że sprawami dotyczącymi zdrowego odżywiania się interesuję się od dawna, to mogę Wam co nieco powiedzieć. Po pierwsze robię zakupy w punktach z ekologiczną żywnością. Oprócz tego najczęściej kupuję przez Internet, dlatego że dzięki temu ekologiczną żywność kupuję taniej. No i regularnie zmieniam miejsce zakupów, wpisuję sobie chociażby w Internecie frazę „ żywność ekologiczna sklep”, bo rozmaite sklepy oferują często różnorodne artykuły.

Offline

Forum oparte na FluxBB