Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Mnóstwo świetnych denstystów

Jestem pewien, że w poznańskiej stomatologii dysponującej nowoczesnym sprzętem jest zatrudnionych mnóstwo świetnych dentystów. Ja w ostatnim czasie byłem u stomatologa w Poznaniu, który fantastycznie wyleczył moje zepsute zęby. Pamiętam, że jakiś czas temu byłem u innego lekarza stomatologa, ale on sknocił mi ząb. Słuchajcie, ale byłem wkurzony. Wnet udałem się do innego specjalistę, który był ogromnie zaszokowany, że można w taki sposób uczynić. Obecnie moja zęby są w dobrym stanie.

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Mnóstwo świetnych denstystów

Mogę zarekomendować panią stomatolog która dobrze zna sie na ekstrakcji zębów. Oczywiście jeżeli mieszkacie na terenie Poznania ponieważ jedynie wtedy przekazywane przeze mnie porady będą mogły sie przydać, niewątpliwie nie ma co wybierać z psującym sie zębem do odmiennego miasta. Niektórzy wklepują w Google sformułowanie: poznań dentysta lecz sądzę że to niezbyt praktyczne źródło informacji. Specjalistka, którą mam na myśli para sie również naprawą protez u osób z Poznania. Na tej witrynie macie jej ofertę http://www.dent-poznan.pl/protezy-zebowe. Jeszcze sie nie interesowałem tym kto robi solidne implanty zębów w Poznaniu ponieważ na szczęście wcale nie musiałem.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Mnóstwo świetnych denstystów

W tym momencie w Poznaniu pracuje mnóstwo rzetelnych lekarzy stomatologów. Ja swego czasu wybielałam zęby w renomowanej klinice. Odnalazłam ją dzięki ulotce, gdzie znajdował się napis: stomatolog w poznaniu. Teraz jestem dumna ze zdrowego uśmiechu.

Offline

Forum oparte na FluxBB