Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: W poszukiwaniu stosownego kremu

Pogawędka o kremach jest fascynująca i pomocna. Mniemam, że można by było ją jeszcze bardziej rozpisać, bo obecnie rozmawia się multum o kosmetykach z ekologicznych składników. Nawet przedwczoraj sama spacerowałam po drogeriach w odnalezieniu stosownego kremu z naturalnych składników. Lecz pomyślałam, że może coś znajdę w sieci. To bardzo dobry pomysł. Odnalazłam kilka fajnych witryn, na których oferują ekologiczne kosmetyki, ale muszę dokładnie to przeczytać.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: W poszukiwaniu stosownego kremu

Co niemiara dam poleca kremy regenerujące. Przyznam się, że ja nie przywiązywałam nigdy takiej uwagi do kremów, gdyż nie miałam problemów z cerą. Dla mnie istotniejsze są kosmetyki do włosów. Mam szaleństwo na tym punkcie. Od dawna szukałam odpowiednich środków do moich brązowych, długaśnych włosów. Na nieszczęście nic mi nie pasiło. Albo mi się rozdwajały albo miałam łupież. Nic mi się nie chciało. Powiedziałam o tych problemach swojej koleżance. Wtedy to Marysia podpowiedziała mi, że produkty kosmetyczne ekologiczne i włoskie kosmetyki do każdego rodzaju włosów są najlepsze. Jeszcze nigdy o tym nie miałam okazji słyszeć. Przyznam się, że nie bardzo byłam do tego nastawiona, ale zakupiłam. Przenigdy bym nie domyśliła się, że za pomocą tych kosmetyków moje włosy zdrowo wyglądały. Byłam szczęśliwa. Od tamtego momentu używam jedynie tych środków.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: W poszukiwaniu stosownego kremu

Kremy naturalne to cudowna sprawa. Staram się zamawiać takie, aby miały jak najmniej związków chemicznych. Z pomocą ich moja skóra się poprawiła. Ale to jeszcze nic, ja od dłuższego czasu szukam swojego zapachu. Lubię perfumy, ale niestety nie dałam rady znaleźć tego jedynego. Jednakże trzy dni temu trafiłam na pewien ślad. Zaciekawiła mnie pewna reklamówka, która posiadała dość fajny tytuł kosmetyki naturalne do kupienia w sklepie WWW i bosko pachnące perfumy ekologiczne. Postanowiłam zajrzeć. Tam odnalazłam się w sklepie internetowym, gdzie polecali różnorodne ekologiczne kosmetyki. Kupiłam kilka kosmetyków. W końcu odnalazłam swój wymarzony zapach. Coś wspaniałego. A jak trafił do gustu mojemu mężowi. : P

Offline

Forum oparte na FluxBB