Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: To mnie odmłodziło

Korzysta się z różnorodnych ofert w salonach kosmetycznych. Mi w ostatnim czasie przydarzyło się pójść na masaż, ale każdy wybierze się na to co chce. W Poznaniu odnalazłam fachowy salon piękności, który tak mi się spodobał, że wykupiłam sobie w nim pakiet zabiegów. A odnalazłam go trafem. Kiedy przechodziłam ulicą dostałam broszurkę zatytułowaną dietetyk Poznań, masaże odchudzające Poznań, laserowa depilacja poznań. Tak mnie to zafascynowało, że bardzo chciałam skorzystać. Warto było, po godzinie wyszłam z tego salonu jak o 10 lat młodsza. Cudowna sprawa. głowię się czy nie podarować takiego karnetu mojej mamie z okazji jej imienin. Z pewnością by była zachwycona, bo od pewnego momentu nigdzie nie wychodzi.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: To mnie odmłodziło

Moim zdaniem każda z pań ma inne wymagania i chodzi do salonów kosmetycznych na rozmaite usługi. Ja uwielbiam masaże. Z tej przyczyny chodzę do salonu dwa razy w miesiącu. Jednak na nieszczęście dwa tygodnie temu doszły mnie słuchy, że mój salon zbankrutował i zostałam na lodzie. Zrobiło mi się przykro. Nie wiedziałam co tutaj zrobić. Szukałam w każdym miejscu innego salonu kosmetycznego, który by mi spodobał. Ale w końcu się udało za pomocą pewnej strony online, która należała do spółki Maraga Strefa SPA. Zadzwoniłam do nich i dogadałam się. Jak później okazało się, to była super decyzja, bo w bezkonkurencyjnych cenach miałam perfekcyjnej jakości zabiegi. Po tym spotkaniu wyszłam tak odprężona, że dawno tak się nie czułam. To coś cudownego. Polecam każdemu ten salon w Poznaniu. Uwierzcie, że na pewno będziecie zachwyceni! : P

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: To mnie odmłodziło

Człowiek wraca zmęczony po robocie. Wchodzi na forum, aby zapomnieć o problemach, a tutaj tak przynudzają. A skąd ja mogę wiedzieć na co idzie się do salonów piękności w Poznaniu?! Naprawdę nie wiem. Ale jak moja sąsiadka pragnęła zrzucić nie za dużo kilogramów to wpisała w Bing dietetyk poznań podolany. Szybko rozwiązała swoje kłopoty. Dlatego nie obczajam tej gadki. Zmieńmy temat rozmowy. Z resztą idę na inne forum sieciowe.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: To mnie odmłodziło

Korzysta się z różnorodnych ofert w salonach piękności. Niektórzy idą na depilację ciała, zaś inni masaż. Ja niedawno chciałam odnaleźć uznaną dietetyczkę. Niestety miałam z tym problem. Z pomocą jednak nadeszła moja przyjaciółka z pracy, która dowiedziała się, że potrzebuję rady. Powiedziała mi, że na drugi dzień podeśle mi maila z namiarami do dobrego salonu. Tak też zrobiła. Przesłała mi maila o tytule botoks poznań, mezoterapia poznań, dietetycy poznań. Zatelefonowałam tam i zapisałam się na wizytę. Za dwa tygodnie mam pierwszy zabieg. Wierzę, że wszystko pójdzie po mojej myśli. ; ) 

Offline

Forum oparte na FluxBB