Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Nie krytykujcie mnie

Na szczęście jestem tutaj anonimowa zatem myślę że mogę mówić śmiało. Po prostu nie układa mi się w łóżku, mój chłopak koniecznie powinien znacznie powiększyć sobie członka. Błagam, nie krytykujcie mnie za takie poglądy, z tego co wiem są teraz całkiem proste metody i można dać sobie radę bez operacji. Kliknijcie sobie na witrynę http://www.powiekszanie.sklep.pl/jak-po … penisa.php. Krótko jestem w związku z moim mężczyzną lecz nie mam zamiaru zrywać bo dość dobrze pasujemy do siebie pod względem charakterologicznym. Niewątpliwie gdybym była bardziej wymagająca już dawno bym zaproponowała rozstanie lecz tak ogólnie to mam o nim dobre zdanie. Naszej relacji nie da rady nazwać miłością lecz całkiem możliwie, że za jakiś czas nasza relacja zyska silniejsze zabarwienie uczuciowe.

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Nie krytykujcie mnie

Nie raz analizowałam czy tego rodzaju oferty, skatalogowane pod łączącym je określeniem: powiekszanie penisa faktycznie są skuteczne? Według mnie wielkość to kwestia drugorzędna, najważniejsze są umiejętności w pościeli. A mężczyźni, dla jakich natura nie była specjalnie łaskawa niepotrzebnie wpędzają się w kompleksy.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Nie krytykujcie mnie

Mój mężczyzna pierwszorzędnie się całuje ale ma niestety za małego fiutka. Dla mnie kochani to bardzo istotne czy mężczyzna posiada należycie dużego członka. Wielkość męskiej fujarki jest ważna bo ma to wpływ na jakość seksu. Zupełnie nie potrafię być sama, zawsze muszę mieć mężczyznę przy swoim boku. Tylko wtedy czuję się pewnie. Oprócz rozmiarów przyrodzenia istotne jest dla mnie to czy chłopak jest towarzyski i czy pozytywnie oceniają go moi rodzice. Dobrze wiem że trzeba Jacka w jakiś sposób zmotywować, żeby w końcu zabrał się za powiększanie wacka. Jeszcze dziś wklepię w Google określenie: pompka do penisa i dokonam zamówienia.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Nie krytykujcie mnie

Niezmiernie imponuje mi inteligencja mojego faceta lecz fiutka to on, moje drogie, nie ma wcale zbyt wielkiego. Będę próbowała go namówić żeby sobie go powiększył, a jeżeli nie będzie tym zainteresowany to niech sobie szuka innej dziewczyny. Baba powinna umieć stawiać swoje warunki ponieważ jeżeli nie będzie umiała każdy mężczyzna bezwzględnie ją zdominuje. powiększenie penisa to jest rzecz całkowicie bezbolesna. Poszukajcie w wirtualnych zasobach informacji na ten temat a osobiście się przekonacie jak dużo jest fajnych, nowoczesnych metod.

Offline

Forum oparte na FluxBB