Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Taki gadżet daje rozkosz

Według mnie nie ma nic nieprzyjemnego w wykorzystywaniu akcesoriów erotycznych w sypialni. Każda rzecz, która daje satysfakcje kochankom jest ok. My na przykład nabyliśmy ostatnio wibratory analne. Ja osobiście myślę nad zdobyciem jeszcze ponad to czegoś takiego jak dobrego wibratora elektrycznego i niesamowite kulki gejszy. Tak sobie myślę, że wkrótce moje urodziny, kto wie, czy nie podsunę partnerowi o czym marzę jeśli chodzi o prezent... ? ; ) Zastanawiam się nad jego reakcją. : D Jak widać, staliśmy się całkiem nietypową parą, skoro robimy sobie gadżety tego rodzaju. 

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Taki gadżet daje rozkosz

Ja ostatnimi czasy zakupiłem dla żony kulki analne. W pierwszym odruchu Agnieszka nie była zadowolona z tego kupna, lecz z czasem stwierdziła, że to wspaniały pomysł, bo kulki dały jej ful niezapomnianych doświadczeń. 

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Taki gadżet daje rozkosz

Moje małżeństwo napotkało spory problem z racji między innymi nudy w sypialni. Czegoś brakowało, zbliżenia stały się nie frajdą, a obowiązkiem, który z czasem zaczynał doskwierać. Zwyczajnie czuliśmy coraz mniejszą chęć na erotyczne zbliżenia. Ten stan miał miejsce dopóki nie ujrzeliśmy propozycji marki skleperotyczny24. Z bogatej propozycji zabawek wybraliśmy kulki gejszy. Zostały one często wykorzystywanym dodatkiem do wspólnych zabaw. Później nabyliśmy jeszcze kilka innych gadżetów. Zupełnie zmieniło to nasze nastawienie do erotyki, z czego teraz odczuwamy dużą radość.

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Taki gadżet daje rozkosz

Haha, no proszę, tego typu wymiany zdań się tutaj nie spodziewałem. Jak łatwo dostrzec, nic co ludzkie nie jest internautom niezwykłe. Również tematy alkowy. Swoją drogą bardzo interesujące są niektóre spośród tych gadżetów. Na przykład takie Fleshlight. Zauważam, że należy mocniej zagłębić się w to zagadnienie bo dużo mnie omija.

Offline

Forum oparte na FluxBB