Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Prosty sposób na znalezienie tłumacza

Multum ludzi nawet nie ma bladego pojęcia, że może w bardzo prosty sposób odnaleźć uznanego tłumacza. Przypomniało mi się jak dawno temu w sądzie szukaliśmy tłumacza, ponieważ potrzebne szybko było nam przetłumaczenie akt. W tym momencie to nie kłopot. Od dziesięciu lat działam w sądzie. Kilka tygodni temu otrzymaliśmy ważne dokumenty, które musiały być w zawodowy sposób tłumaczone. Kiedy miałam siąść do PC i poszukiwać tłumacza, moją uwagę zwrócił interesujący artykuł zamieszczony w gazecie, który miał nazwę biuro tłumaczeń poznań, tłumaczenia techniczne w Poznaniu, tłumaczenia przysięgłe w Poznaniu. W nim były podane różne hiperłącza. Weszłam na witrynę pod tym adresem i tak znalazłam tłumacza. Wykonałam telefon do nich i zgadałam się. Po dwóch dniach miałam gotowe akta. : )

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Prosty sposób na znalezienie tłumacza

Znaleźć tłumacza to nie problem. Dla mnie większym problemem było wybrać jakiegoś. Jakiś czas temu wspomniałem moim znajomym, że szukam osoby która przetłumaczy profesjonalne papiery. Wkręcili się w to, żeby im jakoś doradzić. Tak więc, otrzymywałem od nich mnóstwo ulotek, telefonów itp. Już nie mogłem się z tym ogarnąć. Aż pewnego dnia moją uwagę przykuła jedna kolorowa ulotka zatytułowana tłumaczenia poznań, profesjonalne korepetycje z niemieckiego w Poznaniu. Zadzwoniłem do nich i wyjaśniłem o co chodzi. Powiedzieli, że mi jakoś pomogą. Dzięki moim znajomym rzeczy z tłumaczeniem rozwiązałem bardzo szybko. : )

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Prosty sposób na znalezienie tłumacza

Banalna rzecz, że tłumacza możemy odnaleźć na Internecie. Mój małżonek w taki sposób znalazł. Nawet jak szukał uznanego tłumacza niemieckiego to ktoś jemu polecił korepetytorów. Czemu by nie?! Może następnym razem, bo na obecną chwilę nie chcemy uczyć się niemieckiego. Proszę Was, zmieńmy temat. Albo spadam stąd. Nie doradzę Wam. Bye!

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Prosty sposób na znalezienie tłumacza

Wielokrotnie zdarza mi się logować na forum dyskusyjne i zawsze jestem bardzo zadowolony z omawianych tutaj rozmów. Jednakże niestety o tym mało jestem w stanie powiedzieć, ponieważ przenigdy nie miałem okazji korzystać z usług tłumaczy. Przyznam szczerze, że coraz częściej rozważam o uczeniu się niemieckiego. W końcu teraz to takie jest popularne. Nawet wczoraj znalazłem sporo ofert korepetytorów języka niemieckiego w Poznaniu. Troszkę czytałem w tym temacie w sieci. Chyba tak uczynię, ale jeszcze jednak o tym pomyślę.

Offline

Forum oparte na FluxBB