Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Rowerowa pasja

Super to są rowery typu canoondale. Od jakiegoś go posiadam i jestem zadowolony z niego. Zamówiłem go pół roku na okres wakacyjny. Z żoną postanowiliśmy, że zorganizujemy sobie tym razem wypoczynek czynny. Wybraliśmy się nad jezioro i tam w szczególności jeździliśmy rowerami. Powiem, że to były świetne wakacje. Swoją maszynę wziąłem przez przypadek. Pewnego wtorku wracają z biura otrzymałem dwie broszurki, na jednej był napis rowery w poznaniu, zaś na drugiej trek polska. W mieszkaniu wszedłem na wybrane witryny i tam odnalazłem ekstra propozycję rowerów. Zamówiłem i ówcześnie sobie jeżdżę takim rowerkiem. : D

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Rowerowa pasja

Wraca się zmęczoną z roboty. Chciałoby się troszeczkę zrelaksować. Wpada się na forum sieciowe, a tu tak nudno. Wydaje mi się, że każdy model roweru dobry jest na letnie wyprawy. Nie kumam tej rozmowy. Gdy ja z mężem pragnęliśmy wziąć sobie rowerki to nie było problemu z zamówieniem fajnych modeli. Myślę, że sprawa załatwiona. Nie kumam całej tej rozmowy. Wychodzę stąd. Pa!

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Rowerowa pasja

Moim znacznym marzeniem jest rower cervelo p4, tymczasem w tej chwili nie posiadam tak dużo forsy, żeby go sobie kupić. Jednak wnet nastaną moje urodziny, z tej racji może mój mężczyzna mi go sprezentuje. Ja dzięki broszurze, gdzie znajdował się napis: sklep rowerowy poznan poznałam różnorodne rodzaje rowerów. Powinnam się przyznać, że kiedyś w ogóle nie lubiłam wycieczek rowerowych, a w tej chwili wprost je kocham : ) Kiedy byłam nastolatką wiele czasu spędzałam studiując książki. Takie miałam zainteresowania, lecz w tej chwili wszystko się zmieniło i wolę sport.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Rowerowa pasja

Stało się ? zamówiłam wytęskniony rower. Od tej chwili codziennie do firmy śmigam moim pachnącym świeżością cudeńkiem : ) Bardzo dziękuję wam za rady! Bez waszego wsparcia nie patrzyłabym teraz na swoją ślicznotkę.

Offline

Forum oparte na FluxBB