Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Jak ogarnąć tak duże tłumaczenie?

Ówcześnie jest mnóstwo firm, które polecają profesjonalne tłumaczenia. Ja sporo razy korzystałem z takich, bo działam w korporacji, która wiele razy łączy różnorodne projekty z zachodnimi przedsiębiorstwami. Tydzień temu otrzymałem segregator umów, na przetłumaczenie w ciągu kilku dni. Postanowiłem czegoś poszukać w Internecie. Tak więc w Google napisałem należyte słowa, przykładowo tłumaczenia specjalistyczne, tłumacz działający w Poznaniu, specjalistyczne tłumaczenia pisemne w Poznaniu. Znalazłem sporo ofert. Wybrałem jedną, wykonałem telefon i wszystko ustaliłem. W ciągu tygodnia papiery zostały mi odesłane. Byłem zadowolony. : P

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Jak ogarnąć tak duże tłumaczenie?

Ktos z Was uczeszcza na korki z jezyka? Interesuje mnie specjalistyczna nauka niemieckiego. Poznań ma dużo szkoł, ktore popisują się ofertami, ale zalezy mi na jakiejś dobrej szkole. Dostalam jakiś czas temu prospekt firmy: tłumaczenia prawnicze, ona tez prowadzi doskonalenia lingwistyczne. Ale nic na jej temat nie umiem napisać. Może ktoś chodzi do porządnej placówki, ktora jest godna zachodu?

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Jak ogarnąć tak duże tłumaczenie?

To teraz jestem przekonana z jakiej szkoły językowej skorzystać. Ślę podziękowania wszystkim za pełne rad komentarze. Chwała za takie miejsca, w których da się o każdą rzecz zapytać.

Offline

Forum oparte na FluxBB