Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

webclusters
Administrator
Data rejestracji: 2014-04-11
Liczba postów: 8

Odp: Nałogi i uzależnienia

W mojej opinii bardzo kłopotliwym nałogiem jest uzależnienie od seksu. Osobiście miałem z tym dawniej spory problem, dlatego też poszedłem do terapeuty. To bardzo wstydliwy nałóg. Natomiast moja kobieta zmaga się z alkoholizmem. Ostatnimi czasy dałem jej ulotkę, na której był umieszczony napis: alkoholizm leczenie. Ewa popadła w ten nałóg, kiedy została zwolniona z roboty. W tamtym czasie bardzo to przeżyła. Fantastyczny sposób, aby z tego się wykaraskać to niewątpliwie terapie uzależnień. Efektywna psychoterapia bardzo pomaga.

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Nałogi i uzależnienia

I co tu opowiadać... Cięzki ten temat. Lecz wszyscy jesteśmy narażeni na tego typu nieszczęście. Dziękuję i trzymajcie się!

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Nałogi i uzależnienia

Ja obecnie mam problemy z narkotykami, co uważam za straszny nałóg, Zacząłem leczenie w uznanej Klinice Oaza. Tutaj zapoznałem świetnych fachowców, którzy piekielnie mi pomogli. Narkotyki zniszczyły moje codzienne funkcjonowanie, dlatego chcę pokonać to uzależnienie. Leczenie w Ośrodku jest piekielnie efektywne, daje wspaniałe efekty, co udowodniłem na swojej skórze. Najprzód byłem na detoksie, który miał miejsce pod profesjonalnym okiem lekarzy. Uczęszczałem na zajęcia grupowe, jak i ponadto na terapię indywidualną. W Ośrodku otrzymałem piekielnie duże wsparcie.

Offline

Forum oparte na FluxBB