Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Leczenie psychiatryczne

Dobry psychiatra z Warszawy wymagany na cito! Mariola wyje od zmierzchu do świtu, nie chce jeść i krzyczy, że nie ma po co żyć! Wiecie, co jej dolega? W jakie miejsce muszę się udać? Już zwyczajnie nie mam siły! Kuzynka opowiadała, że sprawdzona pomoc psychologiczna, dokładnie w Warszawie wyniesie kupę forsy. Skąd na całą tą terapię fundusze wziąć?! Czekam na rady!

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Leczenie psychiatryczne

Będę zmuszony odrobinę się wam wywnętrzyć: od pamiętnego wypadku nie mogę się uporać z napadami agresji. Jest mi niełatwo, zwłaszcza od czasu, gdy mój stary psychiatra zakończył działalność. Węszyłem za kompleksową psychoterapią w Warszawie i z bólem przyznaję, że internetowe przychodnie mnie nie przekonują. W centrum rzucił mi się w oczy jakiś czas temu taki poster: poradnia psychologiczna warszawa. Słyszeliście coś o tej poradni? Ewentualnie znacie bardziej renomowane gabinety?

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Leczenie psychiatryczne

Niezła jest jazda. Takiemu jednemu z jednostki w głowie się przestawiło na zmianie i odwieźli go do psychiatryka. Ponoć ma traumę zawodową. Teraz szukamy mu niegłupiej poradni psychiatrycznej w Warszawie, bo za niedługo na MOkotów się przeprowadza wraz z całą rodziną – w teorii prościej zacząć w nowym miejscu. Wstukiwałem w przeglądarce w ten sposób: poradnia zdrowia psychicznego warszawa, ale ja za cholerę żadnego info na stronkach nie daję rady znaleźć. Znacie dobrych psychologów jakichś? Podsuniecie telefon?

Offline

Forum oparte na FluxBB