Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Szukam serwisu laptopów w Poznaniu

Komp mi się posypał. W normalnych warunkach wziąłbym nówkę, niestety w chwili obecnej grosza 0 : / Potrzebny mi jest punkt naprawczy, który zrobi mi kalibrację matrycy w laptopie i refurbishing klawiatury w laptopie. NO i przy okazji jeszcze jedno: reballing BGA Pytam, bo kumpel się tym interesuje. Więc byłby wskazany serwis, który nieźle wymiata. Wy takie usterki ogarnialiście już? Polecicie telefon albo adres?

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Szukam serwisu laptopów w Poznaniu

Mi w ostatnim czasie konieczne była natychmiastowa wymiana klawiatury w kompie, ponieważ moja była wyrobiona i non stop się zacinała. W ogóle nie mogłem pisać. Zaraz odszukałem serwis. W necie był baner, z napisem: serwis acer, i w ten sposób odnalazłem potrzebne mi namiary. Następnie okazało się, że oprócz klawiatury jeszcze niepoprawnie funkcjonuje procesor. Wtedy wydałem wiele hajsu. Mam tylko wiarę w to, że w tym momencie wszystko będzie ok.

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Szukam serwisu laptopów w Poznaniu

Ja z moim facetem mamy dwa laptopy, i wiecznie są z nimi kłopoty. Swego czasu, gdy coś redagowałam mój lapek nagle przestał działać. Przeczytałam w dziale internetowym pt.: serwis laptopów toshiba, że przypuszczalnie to są problemy z pamięcią w notebooku. Odszukałam serwis laptopów marki Acer, i zaniosłam tam mój laptop. Tymczasem ja chciałam zakończyć ważny dokument na laptopie mojego chłopaka. Gdy zaczęłam realizować swoje zadanie, przypadkowo wylał mi się sok, natomiast mój notebook przestał mi działać, byłam wnerwiona. Musiałam go również odnieść do cenionego serwisu komputerów marki Samsung.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Szukam serwisu laptopów w Poznaniu

Jakiś czas temu zepsuł mi się wyświetlacz w przenośnym komputerku. Obok mnie otworzyli profesjonalny serwis komputerów samsung, lecz specjaliści stwierdzili, iż mojego nie będą ruszać. Na lokalnej stronce wyświetlił mi się taki anchor czyszczenie laptopa i tą metodą ustrzeliłam dobry serwis komputerów toshiba. Migusiem naprawili mojego lapa i jestem im bardzo wdzięczna. Jednak z tymi serwisami to jest okropnie. W niektórych sytuacjach należy naprawić jedną część, a cene wywindują z kosmosu.

Offline

Forum oparte na FluxBB