Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Zdrowe zakupy

Za 2 miesiące zostanę mamą, w związku z tym już zamawiam wszystkie konieczne produkty. Nieźle nas pokręciło : ) Czuję potrzebę żyć zgodnie z naturą składników wywołujących alergię, w związku z tym sprawiłam sobie już dużo gadżetów tego typu jak ekologiczne torebki i zdrowe jedzenie. Myślę również nad nabyciem stylowej chusty do noszenia niemowląt. Obiło mi się o uszy, żetakie rozwiązanie bardzo pogłębia więź opiekuna z dzieckiem. A co Wy o tym myślicie? Czy rzeczy ekologiczne są naprawdę dobre? Stosujecie je?

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Zdrowe zakupy

Miesiąc temu urodziłam cudną Różyczkę. Jednak zaistniał konkretny problem: jest uczulona na pieluszki jednorazowe : ( Położna mi doradziła, że dobrym wyjściem w takiej sytuacji jest zdobycie wielorazowych ekoPieluch. Czy ktoś zna namiary na dobry sklep www, gdzie mogę nabyć tego typu artykuły najwyższej jakości? Przypomniało mi się! chcę także nabyć krem do twarzy bez chemii : ) U nas na osiedlu jakieś 3 miesiące temy były porozklejane afisze ekoSklepu, wciąż pamiętam niektóre teksty: polskie produkty, jednak już go zamknęli.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Zdrowe zakupy

Całusy za rady i posty. Polskie regionalne towary są najlepsze! Fajne forum i żeby przybywało takich dyskusji! Miłego dnia!

Offline

Forum oparte na FluxBB