Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Problemy z laptopem

Ja miałam wiele najrozmaitszych przygód z moimi laptopami. Jakiś czas temu spadł mi na podłogę biurka i mi się popsuł. Musiałam odnaleźć renomowany serwis komputerów marki Toshiba, co było piekielnie trudnym zadaniem. Koniecznie pragnęłam, żeby moim kompem zajęli się wspaniali specjaliści. Wiem, że serwisów laptopów firmy Lenovo w Poznaniu, które są popularne jest niedużo, ale nareszcie mi się udało : ) Serwis wyszukałam dzięki broszurze, na której był napis: serwis laptopów Poznań. Momentalnie zaniosłam tam komp, który działa teraz świetnie.

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Problemy z laptopem

Z moim notebookiem mam przez cały czas jakieś kłopoty. Powinnam odnaleźć renomowany serwis laptopów marki Sony, bo mój facet chyba nie da sobie rady z tym kłopotem. On ma również swój komp, tylko innej firmy i ostatnimi czasy nasz maluch zaczął w nim grzebać. I aktualnie musimy poszukiwać oprócz tego serwisu komputerów marki Asus znajdującego się w Poznaniu. Ale skąd my znajdziemy hajs na to? Na razie odszukałam dział na witrynie internetowej pt.: serwis laptopów samsung, może w nim będą jakieś propozycje.

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Problemy z laptopem

Miałem rozmaite przygody z moim kompem, jednak najgorsza przygoda była w tamtym czasie, gdy przez mój błąd wylałem na niego kawę. Lecz wnet naprawiłem zalany laptop. Nieco się na tym znam, dlatego też poradziłem sobie sam. Lecz ku mojemu zadziwieniu swego czasu mój komputer ponownie się zepsuł. Okazało się, że potrzebna będzie naprawa matrycy w moim nowoczesnym kompie, toteż przyniosłem go do serwisu, który znalazłem wpisując w wyszukiwarkę hasło: serwis acer.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Problemy z laptopem

W moim zakładzie pracy mamy laptopy i nieraz są z nimi rozmaite przeboje. Pewnego razu potrzebne było dokładne czyszczenie laptopa, więc zaczęliśmy poszukiwać serwisu. Przypadkowo miałem ulotkę, na której był umieszczony napis: lutowanie BGA, w spółce, jakiej ulotka dotyczyła, robiono najrozmaitsze usługi, w tym również czyszczenie. Przyjaciółka mi tą ulotkę dała, mówiła, że bardzo jej w tej spółce pomogli. Więcej informacji o przedsiębiorstwie jest opublikowanych w sieci. W domu mam też laptopa, jednak on tak często mi nie nawala.

Offline

Forum oparte na FluxBB