Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Dobre miejsca na konferencje

Doskonałą konferencję można zrobić w Sali do konferencji w Łodzi. Łódź ma ogromne doświadczenie w robieniu różnych szkoleń, dlatego warto tutaj przyjechać. Ja co niemiara atrakcyjnych danych o centrach konferencyjnych wyszukuję w Internecie. Jakiś czas temu zobaczyłam banner o nazwie:  konferencje Łódź. Dane jakie w nim były szalenie mi były pomocne. Sądzę że wspaniale się organizuje sympozjum w większym mieście, bo jest lepsza infrastruktura. Żeby odszukać jakieś sale, powinno się wpisać w Google frazę:  sale konferencyjne Kraków.

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Dobre miejsca na konferencje

W naszej firmie ostatnio zorganizowaliśmy konferencję w pięknych górach. Spędziłem tam znakomity czas wspólnie ze znajomymi z roboty. Jakiś czas temu byłem także na konferencji na zielonych Mazurach, przypominam sobie, że wtedy zrobiliśmy sobie wycieczkę nad jeziora. Śmiechu było od groma, dlatego też chętnie wracam w góry lub nad Mazury. Jeśli pragnie się znaleźć wspaniałe miejsce konferencyjne, należy zajrzeć na dział online pt.:  konferencje nad morzem, w nim są interesujące obiekty.

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Dobre miejsca na konferencje

Uważam że wspaniałą konferencję można zrobić w sali szkoleniowej we Wrocławiu. Grzesiek był ze swojej pracy na konferencji we Wrocławiu, a jej ofertę znalazł dzięki ulotce, na której był napis:  sala konferencyjna Wrocław. Wrocław charakteryzuje się szalenie różnorodną propozycją kulturalną. W ogromnym stopniu kusi ludzi zarówno z Polski, jak i też z innych państw. Świetnym pomysłem jest ponadto konferencja w zabytkowym Krakowie. Byłam tam ostatnio wraz z moim facetem, i muszę przyznać, że Kraków zrobił na mnie spore wrażenie.

Offline

Forum oparte na FluxBB