Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Jaki macie sprzęt muzyczny?

Ja swój sprzęt skompletowałem na osiemnastke. Rodzinka wie że gramy z chłopakami także wprost się spytali no to ja bez kombinowaia mówie co chce i tym sposobem posiadam mój skarb Ortofon PRO STYLUS, no inaczej se nie wyobrażam grania. jeszcze wcześniej miałem to ortofon pro concorde, też nie mogę powiedzieć, jest moc. Kumpel zaś na to się wykosztował Numark Mixtrack i jak to kupił to taka zmiana – super efekt jest, nie ma porównania ze starym co miał.

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Jaki macie sprzęt muzyczny?

Ja miałem to szczęście otrzymać w spadku po szwagrze ten sprzęt kiedy on wymieniał flotę behringer eurolive b1500d-pro i mogę z czystym sumieniem wam go polecić. W sumie on może wam pomóc bo zawsze coś doradza młodym kapelom, ale jakby co względnie na priv. W sumie mój model nie należy do najmłodszych bo to dobrych sporo dobrych lat temu było, niemniej trzeba powiedzieć że daje rade, też grywam czasami. Kumple u mne też lubią to Denon DN-HP500S i spisuje się i te też podobno są spoko oko denon sc2900, no tak czy inaczej powodzenia.

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Jaki macie sprzęt muzyczny?

Ja wprawdzie nie bardzo gram, wiesz coś tam szarpie na mojej gitarce. No ale okej. Mam nieco znajomości tematu, bo zajmuje się ustalaniem chłopakom ode mnie koncertów, znajduje im lokale, można określić to że jestem jakby ich managerem. No u nas chłopaki mają to HDJ-2000i sobie chwalą, basista niedawno to oddał za pół darmo mixtrack quad i żałuje bo podobno nowa co wziął to już nie to samo, że podbno z tego typu to tylko to Native Instruments TRAKTOR KONTROL X1 MK II jeszcze jest godne uwagi. Tak więc te 3 maszyny mogę zarekomendować. Jakby cie interesowało to ja moją będę miał do sprzedania za chwile. To daj znać na priv.

Offline

Thorgal1981
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Jaki macie sprzęt muzyczny?

Jeśli posiada się ekipę i chce się dawać profesjonalne koncerty, to na pewno taka ekipa powinna zagospodarować się w DN-HP500. Od pięciu lat działam w branży muzycznej. I mnóstwo razy widziałem gdy ekipy z podwórka okazały się wielkimi zespołami. A to wszystko dzięki fanom. Dlatego stosowny sprzęt na koncertach jest ważny. Normalna rzecz, że chcemy zadowolić miłośników naszych piosenek. Niedawno byłem na koncercie pewnej ekipy, która nie miała led mushroom. Powiem szczerze, że ich występ był fatalny. Zostali wyzwani przez ludzi. Tak się nie robi. Dając koncerty powinniśmy mieć do tego dobry sprzęt. Koniec i kropka.

Offline

Forum oparte na FluxBB