Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Czy to odpowiedni sprzęt do zawodowego grania?

Kolega narzekał, że mikser dopada mu agonia. On należy do formacji bluesowej od przeszło 10 zim i regularnie jeździ w świat, i powinien dysponować sprawną technologią. Niedawno, bawiąc w sklepie z instrumentami – sam niezobowiązująco plumkam na basie – otrzymałem katalog, gdzie zrecenzowano 2 sprzęty: denon sc2900 oraz HDJ-1500. Handlowiec bardzo je reklamował. Uważacie, że będą dobre do zawodowego grania?

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Czy to odpowiedni sprzęt do zawodowego grania?

Każda kapela, która myśli o organizowaniu koncertów powinna posiadać kilka istotnych sprzętów. Jestem Djką i wiem jak istotne są takie urządzenia. W ostatnim czasie kupiłam sobie Native Instruments TRAKTOR KONTROL F1. Niestety wyszło na jaw, że firma, która mi to sprzedała okradła mnie i nie otrzymałam sprzętu. Z tej przyczyny musiałam odnaleźć inną. Na szczęście profesjonalną spółkę zaproponował mi mój znajomy. Tam zamówiłam Ortofon PRO S STYLUS. Byłam zachwycona z tego sprzętu, bo dawał on silne brzmienie i co najważniejsze czyste. Dzięki temu wszyscy, który odwiedzali mój klub bombowo się bawili. Fachowy sprzęt jest znaczący, ponieważ za pomocą jego możemy zrobić interesujący koncert czy party. : P

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Czy to odpowiedni sprzęt do zawodowego grania?

Wiele osób pragnąc robić koncerty nie jest świadoma tego, że powinni zagospodarować się w stosowne urządzenia. Pamiętam dobrze, że kiedyś pojechałem na koncert mało znanej grupy, która nie miała stosownego sprzętu. Na nieszczęście koncert był lipny. Muzykę mieli ok.., ale niestety prawie jej wcale nie było słychać. Następnego razu pojawiłem się również na koncercie małego zespołu. Wtedy to walnęli basem. Mieli ze sobą Pioneer DDJ-WEGO 2-R, a również zauważyłem, że zagospodarowani byli w Scanic LED Magic Light DMX. No muszę powiedzieć, że to był super koncert. Będąc szczerzy każdy kto chce koncertować powinien mieć do tego dobry sprzęt. W innym przypadku nic z tego nie wyjdzie.

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Czy to odpowiedni sprzęt do zawodowego grania?

Kilka miesięcy wstecz z przyjaciółkami utworzyliśmy kapelę. Z tydzień temu zakupiliśmy Monacor SOUND. Zastanawiamy się dodatkowo nad kupnem Native Instruments TRAKTOR KONTROL S2. Jednak osprzęt muzyczny trochę pochłania funduszy, a student cały czas biedny. Póki co gramy dla znajomych w garażu, jednak w przyszłości mamy aspiracje, aby na zabawach się pokazywać. Niebawem zobaczymy, co przyszłość pokaże. A wy jakich rzeczy potrzebujecie na imprezach?

Offline

Forum oparte na FluxBB