Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Zmierzenie akustyki w pomieszczeniach

Myślę że stosowna akustyka określonego pomieszczenia jest nieodzowna. Przed oddaniem określonego pomieszczenia do użytkowania, należy zrealizować niezbędny pomiar izolacyjności akustycznej. O takiej usłudze przeczytałem tu: http://www.analizysrodowiska.pl/podstrona/uslugi Ja ostatatnio mieszkałam w mieszkaniu, gdzie ciągle docierały do mnie rozmaite zgiełki od najbliższych sąsiadów. Szalenie mnie to wnerwiało. Gdy jakieś zdanie rzekło się za hałaśliwie, w owym czasie wszystko dało się usłyszeć. W tym momencie jest kompletnie odmiennie. Żyję w mieszkaniu, gdzie jest o wiele lepiej.

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Zmierzenie akustyki w pomieszczeniach

Sądzę że akustyka pomieszczeń jest ważna. Wiadomo, że nikt nie znosi hałasu. Ciekawe co Wam mówi hasło: akustyka wnętrz . Moja ciotka trudni się pomiarami izolacyjności akustycznej więc miałem szansę aby się od niej rozmaitych dowiedzieć odnośnie tej kwestii. Z tego co się orientuję ona jest pierwszorzędnym fachowcem i dużo osób bierze pod uwagę jej sugestie.Uwielbiam moją ciotkę i wiem ze studiowała razem z moim tatą.U mnie w rodzinie w ogóle nie ma umysłów humanistycznych, wszyscy legitymują się dyplomami politechnik.Jeśli o mnie chodzi, jestem na informatyce i myślę, że to mądra decyzja.Od dawna interesował mnie świat komputerów, od dawna chciałem zaznajomić się z sekretami programowania.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Zmierzenie akustyki w pomieszczeniach

Zdaje się, że każdy kto nie lubi hałasu zgodzi się z tezą, że akustyka wnętrz to coś ważnego. Profesjonalne pomiary izolacyjności akustycznej ścian pomagają dojść do przydatnych wniosków.

Offline

Forum oparte na FluxBB