Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Guest
Gość

Odp: Jałówki, owce - czego dusza zapragnie!

Świetnym mięsem do spożywania są pyszne warchlaki. Pamiętam, że jakiś czas temu w ogóle nie było mięsa, z tej racji za często się nie spożywało go. W tym momencie jest całkiem inaczej, można kupować rozmaite rodzaje mięsa. W mojej opinii to zmieniło się na plus. Ja aktualnie mam fantastyczną książkę kucharską, w jakiej są rozmaite dania z mięs, zatem przeważnie jej używam. Swego czasu czytałam mnóstwo interesujących danych o daniach z mięsa w dziale online pt.: jałówki cielne, znajdowały się tam bardzo praktyczne porady.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Jałówki, owce - czego dusza zapragnie!

Nie każdy posiada ulubione mięso. Przyznam szczerze, że ja bardzo lubię wszystkie typy mięs. Jestem dużym mięsożercom. Dawniej myślałem, że mięso owcy nie jest dobre, ale kilka tygodni temu przy naszym markecie było ogłoszenie zatytułowane młode owce na sprzedaż. Zawsze zastanawiałem się jak ono smakuje. Dlatego postanowiłem zakupić takie mięso. Posmakowało mi, ale jedynie mi. W moim domu wszyscy są zwyczajni i nie są w stanie wyobrazić sobie niedzielnego obiadku bez schaboszczaka. Z tej przyczyny nie ma co się denerwować, że u mnie w chałupie co trochę bierze się dużego tucznika. Ja dużych potrzeb nie mam, tak więc zjem każdy rodzaj mięsa jaki mi podadzą. ; )

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Jałówki, owce - czego dusza zapragnie!

Szalenie dobre są młode jałówki cielne. Ja kupuję takie mięso, ponieważ jest ono bardzo zdrowe. Mój partner też je lubi, więc często je kupujemy. W naszym domu non stop jemy mięso. Szczególnie moje dzieciaki je uwielbiają. Znalazłam niedawno w Internecie artykuł pt.: sprzedaż byków, który bardzo mnie zainteresował. Wyczytałam w nim, że potrawy mięsne mają sporo przeróżnych składników odżywczych, z tej racji należy dawać je swoim trzpiotom.

Offline

Thorgal1981
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Jałówki, owce - czego dusza zapragnie!

Każdy, kto poleca byki na sprzedaż doskonale zdaje sobie sprawę, że to piekielnie odżywcze mięso. Ja jakiś czas temu zupełnie nie jadłem mięsa, ale, gdy zapoznałem moją partnerkę to się zmieniło. Ola bardzo lubi mięso z tego powodu razem chodzimy do restauracji na najrozmaitsze dania mięsne, i muszę stwierdzić, że to niesamowicie mi się podoba. Nawet teraz moje samopoczucie o wiele bardziej się poprawiło, gdy jem mięso. Wyszukałem w ostatnim czasie banner w necie pt.: ath, i powinienem powiedzieć, że aktualnie niesamowicie mnie interesuje ten temat.

Offline

Forum oparte na FluxBB