Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Jałóweczki!

Nie ma nic smaczniejszego jak chude mięso. Z tej racji u mnie w domu w głównej mierze takie jemy. Staramy się także zamawiać je od ekologicznych hodowców. Kilka miesięcy temu straciliśmy swojego dobrego hodowcę. W związku z tym byłem zmuszony odnaleźć innego. Dzięki Bogu ekspresowo odnalazłem, gdyż w naszej gminnej gazecie znalazłem super ogłoszenie o tytule jałówki. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ okazało się, że to przedsiębiorstwo zmieści się blisko naszego zamieszkania. Słyszałem multum razy o sprzedaży wieprza, ale żeby w naszych stronach była tania sprzedaż bydła mięsnego, to w życiu bym się nie spodziewał. Wykonałem telefon do nich i kupiłem. To przedsiębiorstwo ma wysokiej jakości mięso. Od tamtej pory korzystamy z oferty jedynie tego dostarczyciela mięsa. : )

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Jałóweczki!

Z bratem od wielu wiosen trudnimy się chowem tłuściutkich warchlaków holenderskich. Idzie nam naprawdę przyzwoicie i chcielibyśmy powiększyć naszą ofertę. Mamy pewność, iż mięso z bydła dobrze by schodziło. Niedaleko miasta promuje się jakaś firma - rozwiesili ostatnio afisz sprzedaż bydła mięsnego. Prawdopodobnie na dniach się na rekonesans wybierzemy. Co sądzicie? Zakmini?

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Jałóweczki!

Od blisko 10 lat z mężem sprzedajemy świniaki. Miesiąc temu nasz znajomy od jatki zbanrkutował i obecnie wyglądamy nowego. Siostrzenica, aby nam pomóc, stukała na internetowych stronach warchlaki i wyszukała coś takiego ath eksport. Ci fachowcy się postawili parę km od nas, więc z dostawą by nie było trudności, ale przed kontaktowaniem się, chciałam się dowiedzieć: macie pod ręką wypróbowanych fachowców? I jeszcze: jakiego typu świniaki hodujecie?

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Jałóweczki!

Multum osób mówi, że bydło jest najlepszym mięsem. Ja również. Miesiac temu urządzaliśmy chrzest naszego dziecka. Potrzebowałem perfekcyjnej jakości mięsa. Dlatego w Bing wpisałem słowa byczki mięsne i odnalazłem mnóstwo propozycji. Lecz dla mnie najważniejsze było znalezienie rocznych jałówek mięsnych. Na szczęście udało się, w ogromnej mierze z pomocą kumpla, który pokazał mi pewną spółkę. Sam u nich kupował mięso. Zatelefonowałem i zamówiłem wymaganą ilość mięsa. Muszę przyznać, że było ono wysokiej klasy. A potrawy, które z niego powstały były boskie, a co najważniejsze chude oraz zdrowe. Tak więc, jeśli chodzi o mnie ja wybieram wołowinę. : P

Offline

Forum oparte na FluxBB