Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Co jest najlepsze na zakupy?

Torba w której lokuje się jakiekolwiek przedmioty powinna mieć właściwe uchwyty. Najbardziej lubię torby uszyte z materiału takiego jak bawełna. Wstukajcie w Google sformułowanie: torby ekologiczne papierowe a dotrzecie do producentów toreb tego rodzaju. Najfajniejsze są torby bawełniane z interesującymi nadrukami, uważam, że grafika na torbie to dobry sposób reklamy dla firm o rozmaitym typie. Jeśli chodzi o ciuszki, także najbardziej odpowiadają mi ciuchy z bawełny. Prawie wszystko co mieści się w mojej szafie to ciuchy wyprodukowane z bawełny. 

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Co jest najlepsze na zakupy?

Nie istnieje coś takiego jak najlepsza torba, w rozmaitych sytuacjach najlepsze okazują się rozmaite torby. Jeśli chodzi o wyroby typu spożywczego najlepiej przydaje się coś takiego jak torby z juty. Na co dzien pracuję w kwiaciarni, tam stosujemy opakowania całkiem innego typu. Uważam, że fajnie opakowane towary cieszą się większym zainteresowaniem wśród zleceniodawców. 

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Co jest najlepsze na zakupy?

Najfajniejsza torba to torba którą wygodnie trzyma sie w rękach i która ma przy tym ładny wygląd. W firmie w której pracuję to ja trudnię sie zamawianiem reklam, zatem orientuje sie że jest coś takiego jak: torba bawełniana z nadrukiem. Regularnie zamawiamy biurowe materiały reklamowe, ponadto raz na jakiś czas zlecamy wykonanie nadruków na torbach. Nasza firma sporo kasy rezerwuje na cele reklamowe gdyż tak właśnie chce prezes. Wspieramy sie usługami kilku agencji marketingowych. Myślę, że strategia obrana przez szefa to świetna strategia. 

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Co jest najlepsze na zakupy?

Najbardziej lubię torbę którą otrzymałam od koleżanki na urodziny. Torby szyte na bazie tkanin bawełnianych są najlepsze ponieważ przy ich produkcji nie degraduje się środowiska. Prezesi przedsiębiorstw zazwyczaj preferują torby papierowe, ze względu na to, że nadruk to świetna reklama. 

Offline

Forum oparte na FluxBB