Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Bardzo przydatne tłumaczenia

W mojej opinii bardzo przydatny jest niewątpliwie język hiszpański. Ja w ostatnim czasie miałam różne dokumenty w tym języku, więc wpisałam w wyszukiwarkę frazę: tłumaczenia hiszpańskiego i tak odnalazłam znane biuro oferujące tłumaczenia. Więcej informacji o nim jest umieszczonych w Internecie . Aktualnie zwykle korzystam z jego usług. Ja miałam hiszpański na uniwersytecie, lecz zupełnie się nie przyłożyłam do niego. Muszę oznajmić, że w ogóle nie mam głowy do języków, dlatego muszę korzystać z usług specjalistów.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Bardzo przydatne tłumaczenia

Na pewno nieodzowny jest tłumacz języka angielskiego, przede wszystkim we współczesnych czasach. Powinnam oznajmić, że ja ostatnimi czasy widziałam sporo anonsów tj. tłumaczenie angielski. Prywatnie trochę żałuję, że nie opanowałam tego języka, gdyż w tej chwili zarabiałabym niewątpliwie wiele gotówki. Ostatnio zauważyłam w Internecie wspaniały dział internetowy pt.: tłumaczenia norweski, było tam zamieszczonych wiele użytecznych informacji, jak uczyć się obcych języków, to mnie piekielnie zachęciło do ich nauki.

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Bardzo przydatne tłumaczenia

W teraźniejszych czasach potrzebny jest język czeski. Jakiś czas temu, gdy szłam na spacer, dojrzałem szyld, na którym znajdował się napis: tłumaczenie czeski, z tej przyczyny być może przyniosę tu moje listy, jakie dostałam od kuzynów z Czech. W tej chwili jestem co nieco zajęta, lecz, gdy tylko będę wolna, migiem tutaj przyjdę. Ja osobiście niesamowicie żałuję, że dawniej nie przykładałem się do języków. Języki są istotne głównie w obecnych czasach. Ostatnio popularny jest dodatkowo język włoski, czasem widuję anonse pt.: tłumaczenia włoski.

Offline

Forum oparte na FluxBB