Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Moje nasionka

W ówczesnych czasach ludzie poszukują różnorakich pomysłów. Wiem to z własnego życia. Ostatnimi czasy sam zacząłem zbierać nasionka. Jestem w tym nowicjuszem, ale już udało mi się zyskać sporo świetnych ziaren, przykładowo nasiona blueberry. Dodatkowo do moich łap niebawem trafią nasiona marihuany automaty. Jestem bardzo zadowolony, bo co trochę moja kolekcja się zwiększa. Raduje to bardzo, ponieważ każdy miłośnik cieszy się kiedy zdobywa jakąś nową rzecz. : )

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Moje nasionka

Niegdyś kupowałem produkty typu dinafem, ale dzisiaj za dużo mam powinności, żeby się tym zająć. Wam, nastolatkom, jest lżej, bo macie sposobność przepatrywać bez ustanku internet i wybierać, co Matka Natura stworzyła. Swoją drogą, jakie pozycje wychwyciliście do zbioru? Mój za dawnych lat zawierał prawie 100 rozmaitych podgrup, ale opchnąłem wszystkie, kiedy słonko się pojawiło. Cóż mówić, wiek robi swoje...

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Moje nasionka

Wszystkie nasionka na pewno są doskonałe. Chwilami to nie mamy pojęcia co wybrać. Jest taki duży pakiet. Sam jestem zwolennikiem ziaren i niedawno zagospodarowałem się w amnesia haze. W ostatnim czasie przyjechał do mnie kumpel, który wkręcił mnie w to i pochwalił się, że znalazł dla siebie super nasiona marihuany. Nawet mi dał kilka. Początkowo bałem się, że moja narzeczona będzie wkurzona, ale bardzo często sama mnie wypytuje czy zjawiło się coś nowego. Okaże się, że jeszcze sama rozpocznie zbierać. : )

Offline

Thorgal1981
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Moje nasionka

Każdy posiada jakieś zamiłowania. Jedni ubóstwiają zamawiać coś, inni zbierać. Od dzieciaka coś zbierałem. Jaki nie znaczki, to jakieś motory. W tej chwili już jestem dojrzałym facetem, ale zamiłowanie do kolekcjonowania nie zniknęło we mnie. Jakiś czas temu zacząłem kolekcjonować nasiona z całego świata. Zaczęło się od tego, że gdzieś trafiłem na nasiona autoflowering i tak rozpoczęła się moja przygoda. Później pojawiły się green house seeds, a teraz mam już dużą kolekcję nasionek. Któż to wie, być może uda mi się skolekcjonować wszystkie typy nasion. Chciałbym i wierzę w to. : P

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Moje nasionka

Prawda jest taka, że nad Wisłą ciężko o unikatowe cannabisy. W poprzednim tygodniu psim swędem napotkałam na white label i z miejsca złożyłam zamówienie, bo kiedy kolekcjonerzy o czymś się dowiedzą, to zaraz biorą jak walnięci hurtowo. Chłopcy od pocztówek zwyczajnie mają łatwiej ze swoim kolekcjonowaniem, bo w kraju takie zasoby jak mój nie są dotychczas należycie rozpropagowane. Może za kilkadziesiąt zim rzecz się jakoś rozkręci.

Offline

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Moje nasionka

Moim skromnym zdaniem znajdując dla siebie coś ciekawego pozbędziemy się nudy. Ja jakiś czas temu po robocie nie miałem co z sobą zrobić, ale od momentu kiedy wpadłem na pewną stronę internetową i zdobyłem informacje, że jest co niemiara różnorodnych ziaren, o których nie miałem zielonego pojęcia, to zacząłem się tym interesować. Wpierw to było tylko czytanie, później zacząłem kupować ziarenka i na ten moment mam trzydzieści sztuk przeróżnych nasion. W życiu bym nie wpadł na pomysł, że jest tyle tego. Na pewno uda mi się zebrać jeszcze więcej. Bombowo, gdyż jest to ekstra hobby. : )

Offline

Forum oparte na FluxBB