Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Tapetki z końmi

Razem z małżonkiem planujemy nieduży remont kilku pokoi. Chcemy między innymi doczepić tapety. Dlatego mam zapytanie – jakiego typu tapety polecacie? Czy tapety takie jak fototapeta afryka czy na przykład fototapeta tunel przedstawiać będą odpowiednie rozwiązanie? Czekam na opinie oraz wskazówki.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Tapetki z końmi

Człowiek powraca zmęczony po pracy i nie ma chęci dyskutować o duperelach. Przecież to normalne, że można pokój okleić przeróżnymi tapetami. Ja jak chciałam, żeby pokój mojego szkraba był ciekawy, to zamówiłam takie coś jak fototapeta kosmos i tyle. Szybko rozwiązałam swój dylemat. Dlatego nie czaję tej gadki. A z resztą pójdę na inne forum internetowe.

Offline

Ace_Ventura
Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 33

Odp: Tapetki z końmi

Normalna sprawa, że najciekawszą tapetą do pokoju będzie taka tapeta z ciekawym motywem. Moja narzeczona takie zakupiła. Nawet jak poszukiwała interesującej tapety to jej kumpela wspominała, że fototapeta ptaki to ekstra rozwiązanie. Czemu by nie?! Może za jakiś czas, bo w tym momencie tego nie szukamy. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo wychodzę stąd. Nie doradzę Wam. Do widzenia!

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Tapetki z końmi

Z pewnością wybranie tapety nie zalicza się do łatwych. Przynajmniej w mojej sytuacji tak było. Nie mogłam się zdecydować na dany wzór – nieustannie zmieniałam koncepcje, wynajdywałam inne, według mnie korzystniejsze rozwiązania. Nie mam pojęcia jak długo trwałoby to wyszukiwanie, gdyby nie małżonek, który delikatnie tracił już cierpliwość. Przedstawił mi bowiem wyjątkowo atrakcyjną propozycje ofertową firmy, oferującej doskonałe tapety. Szybko odnalazłam w niej odpowiadające mi całkowicie tapety! Tu http://www.decorshop.eu/produkty/fototapety/konie-c24 wklejam link dla zainteresowanych.

Offline

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Tapetki z końmi

Uważam, że wszystkie tapety są ekstra. Należy jedynie wziąć coś co nam przypadnie do gustu. Ja jakiś czas temu chciałam dać jakąś fototapetę do pokoju dziennego. Zastanawiałam się co będzie do tego najlepsze. Od zawsze marzył mi się jakiś widok innego państwa. I wtedy to trafiłam w sieci na pewną witrynę online, która należała do przedsiębiorstwa Decorshop. To tam odnalazłam wielką ofertę fototapet w bezkonkurencyjnej cenie. Zamówiłam. W przeciągu dwóch dni przesyłka była u mnie. Zamontowałam fototapetę. Musze powiedzieć, że prezentuje się zjawiskowo. Polecam z czystym sumieniem ten sklep internetowy!

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Tapetki z końmi

Wielkie dziękuję za powyższe opinie! Bez wątpienia będzie nam prościej – dzięki nim, zdecydować się na tapetę. Jeszcze nie wiem czy to będzie fototapeta okno, zobaczymy... Jak już okleimy mieszkanie to dam znać jak wyszło. Serdecznie pozdrawiam – trzymajcie się!

Offline

Forum oparte na FluxBB