Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

MariannaKos
Użytkownik
Lokalizacja: Katowice
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 10

Odp: Wolę produkty bawełniane

Torba w której lokuje sie jakiekolwiek przedmioty musi mieć właściwe uchwyty. Preferuję torby uszyte z materiału takiego jak bawełna. Wstukajcie w wyszukiwarkę Google hasło: torby z juty oraz torby materiałowe z nadrukiem a zaznajomicie sie z producentami toreb tego rodzaju. Fajne są torby z ciekawymi nadrukami, uważam, że nadruk na torbie to pierwszorzędny sposób reklamy dla przedsiębiorstw rozmaitego rodzaju. Jeśli chodzi o ubrania, również najbardziej odpowiadają mi ubrania z typu bawełnianego. Nieomal wszystko co usytuowane jest w mojej szafie to bluzki i spódnice zrobione z bawełny. 

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Wolę produkty bawełniane

Najlepsze są torby z nadrukami, bowiem realizują parę funkcji równocześnie. Na wstępie tworzy sie konkretną grafikę a potem zamieszcza się nadruki na danym materiale. Sądzę Allbag to świetna firma, mój przełożony właśnie u nich zamawia zrobienie toreb z nadrukami. Mają zdolnych grafików, i dzięki temu faktycznie interesująco wychodzą nadruki. Podejrzewam ze szycie toreb jutowych jest czymś banalnie prostym, ale sporządzenie atrakcyjnego nadruku to wyższa szkoła jazdy.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Wolę produkty bawełniane

Uwielbiam torbę jaką dostałam od znajomej na urodziny. Torby bawełniane są najdoskonalsze ponieważ przy ich wytwarzaniu nie degraduje sie przyrody. Szefowie firm zazwyczaj decydują torby materiałowe z nadrukiem, ze względu na to, że nadruk to świetna reklama.

Offline

Forum oparte na FluxBB