Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Prace w ogrodzie

Ja zagęściłabym się na terenie zielonym. W trakcie mrozów całokształt i tak jawi się albo bajkowo w skutek białej śniegowej kołdry albo depresyjnie przez deszcze. Gorący czas wymaga więcej pracy. W lipcu mój mąż dostał elektryczne nożyce do żywopłotu, dzięki czemu daliśmy radę przyrównać dżunglę przy chatce. Dla skompletowania arsenału kupiliśmy tydzień później wydajny opryskiwacz. Przez caluśki okres letni ogródek prezentował się cudownie. Dzięki temu na chłody zachowały się mi krzepiące widoki rozgrzewające doskonalej niż kaloryfer.

Offline

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Prace w ogrodzie

Mój mąż kupił w lato opryskiwacz, muszę powiedzieć ,że był to bardzo trafiony zakup. Obecnie ogród prezentuje się pięknie. Jednak parne miesiące odchodzą do lamusa. Mieszkamy w niedużej wsi i boję się, że jak zjawi się ostry mróz to się nie wygrzebiemy nawet do sklepu. Powinnam mu powiedzieć, że przydałoby się nabyć w co najmniej 2 nowoczesne odśnieżarki spalinowe. Poprzednie zimy były wszędzie lekkie, ale po co liczyć na szczęście. Wystarczy, że okazjonalnie zadmucha i koszmarek gotowy.

Offline

Ziemowit34
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 32

Odp: Prace w ogrodzie

Na Twoim miejscu kupiłbym jednakowo z produktów tego rodzaju. Dzięki temu będziesz wyposażony na jakąkolwiek ewentualność. Ja teraz przymierzam się kupić do pracy sprzęt odśnieżający. Kumpel wręczył mi fiszkę z zaznaczonym napisem odśnieżarki spalinowe także tegoroczny kłopot z wynalezieniem ekwipunku mam omal za sobą. W zeszłym roku kupiłem profesjonalne kosy spalinowe, będące jedną z moich korzystniejszych inwestycji więc jestem usatysfakcjonowany. Pomimo, że sprzętu przeznaczonego do ogrodu nie używa się codziennie to lepiej na samym początku zainwestować w jakość.

Offline

MiNistra
Użytkownik
Lokalizacja: Malbork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 7

Odp: Prace w ogrodzie

Na dniach koniec sezonu, dlatego powinnam zamówić niezawodne odkurzacze do liści. W tej chwili odrobinę zaniedbałam swój ogród, więc powinnam mu poświęcić o wiele więcej czasu. Ostatnimi czasy za dużo pracuję i dlatego to moje zaniedbanie. Chyba zamówię prócz tego opryskiwacze spalinowe. Jakiś czas temu pojawiły się w ogrodzie najrozmaitsze insekty, i koniecznie powinnam coś uczynić. Sądzę że niesamowicie ważne jest, aby ogród był świetnie pielęgnowany, wtenczas wszystkie kwiaty znacznie lepiej rosną.

Offline

Forum oparte na FluxBB