Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

pozer
Użytkownik
Lokalizacja: Częstochowa
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 20

Odp: Hotelowe wyposażenie

Przypominam sobie gdy z żoną pojechaliśmy w Mazurskie jeziora uczcić naszą rocznicę. Okolica była perfekcyjna zwyczajnie Narnia, jednak kiedy zobaczyliśmy pokój i miejsce do spania to szczęki wbiły się w podłogę. Bardziej komfortowy barłóg zbudowałbym z gwoździ. W końcowym rozrachunku lulaliśmy na glebie. Na końcu przy płaceniu rzuciłem kolesiowi za ladą, aby wrzucił w sieć frazę meble do pensjonatów to z pewnością odszuka coś co zagwarantuje lepsze warunki w pokojach. Bankowo w przyszłości pojedziemy gdzie indziej.

Offline

Thorgal1981
Użytkownik
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Hotelowe wyposażenie

Ostatnimi laty dużą popularnością cieszą się supernowoczesne meble do pokojów hotelowych. Co raz większa liczba hotelarzy decyduje się na takie rozwiązania, zapewniając swoim gościom możliwość skorzystania z wygodnych oraz funkcjonalnych produktów. Działam w w tym sektorze, dlatego wiem o czym piszę. Proszę wpisać w Google hasło meble do pensjonatów, żeby przekonać się, jakiego rodzaju style współcześnie są na topie. A gdy ktoś jest zaciekawiony specjalną propozycją, to z chęcią podeślę adres fajnej firmy (http://www.kupmeble.com.pl/meble-biurowe/ )

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Hotelowe wyposażenie

Wespół z moim małżonkiem prowadzimy niewielki pensjonat, jak zbliżał się czas modernizacji wiedzieliśmy, że trza kupić dobre meble, żeby było luksusowo oraz wygodnie wszystkim klientom. Na szczęście nie napotkaliśmy na większe zagwozdki. Starczyło tylko wstukać do internetu hasła jak meble hotelowe, i raz dwa namierzyliśmy spółkę z wszystkim koniecznym do urzeczywistnienia planowanych zmian. Aktualnie całość wygląda bajkowo i nie narzekamy na brak klientów.

Offline

Forum oparte na FluxBB