Na naszym forum nie można się nudzić

Nie jesteś zalogowany na forum.

kawa_Mocca
Użytkownik
Lokalizacja: Antoniewo
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 19

Odp: Turystyczne ubranie

Z firm ubrań do trekkingu kojarzę może ze dwie, trzy. Pierwszą firmę znam tylko dzięki niezniszczalnym spodniom Milo, które noszę od dawna. I nie wiem jak to możliwe, ale prezentuję się w nich bardzo kobieco! A to zwyczajnie sportowy krój. Interesujące big_smile Ale, ale gdyby mnie ktoś zapytał np. o softshell kurtki, nie miałabym pojęcia, co powiedzieć. Tych firm porobiło się strasznie sporo i o dziwo większość prezentuje świetną jakość produktów. A człowiek nie wie co wybrać. Jak żyć.

Offline

ciętaRiposta
Użytkownik
Lokalizacja: Frombork
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 8

Odp: Turystyczne ubranie

Co niemiara osób przywiązuje uwagę na ciepłe ciuchy na chłodniejsze dni. Ja jakiś czas temu miałam fart i zakupiłam spodnie trekkingowe. Przyznam się, że jestem zadowolona. Już je przetestowałam i pierwszy raz nie było mi chłodno w nogi. Dodatkowo udało mi się rozwiązać wielki kłopot, gdyż przenigdy nie umiałam dla siebie odnaleźć odpowiedniej kurtki. Aż pewnego razu moja kumpela podarowała mi kolorową ulotkę zatytułowaną kurtki Columbia. Postanowiłam to sprawdzić i dobrze zrobiłam. Z pomocą tego dałam radę odnaleźć dobrą kurtkę. Byłam zachwycona z zakupu. Było mi w niej tak miło i ciepło. takie coś poszukałam. : )

Offline

Limba
Użytkownik
Lokalizacja: Kątno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 4

Odp: Turystyczne ubranie

Wygodne i przytulne ciuchy mają duże znaczenie w chłodne dni. Ja największą wagę przywiązuję do obuwia. Najczęściej od stóp jest mi zimno, dlatego stosowne ocieplone buciki to podstawa. Niestety tego roku byłam zmuszona wymienić buty, ponieważ tamte mi się rozpadły. Na szczęście w sieci błyskawicznie znalazłam pewną stronę sieciową, na której w szczególności spodobała mi się jedna podstrona zatytułowana buty trekkingowe zimowe. Przyznam szczerze, że byłam szczęśliwa. Od razu przystąpiłam do kupna. Wzięłam dwie pary obuwia i dobrze uczyniłam, gdyż te buty były doskonałe. Nigdy nie było mi tak cieplutko w stopy i ogólnie. Super sprawa. : D

Offline

WitoldTwardowski
Użytkownik
Lokalizacja: Dąbrówno
Data rejestracji: 2014-04-16
Liczba postów: 22

Odp: Turystyczne ubranie

Uwaga, post zawiera lokowanie produktu big_smile Już kilka miesięcy zachwycam się wspaniałymi spodniami Regatta. Nabyłem w niskiej cenie i słuzą mi bezbłędnie. Nie wiem, jakto możliwe, że prawie nikt nie słyszał nic na temat tej firmy i na hasło Regatta kurtki wszycy robią zdziwione oczy. Firma jest mega. Tylko z marketingiem cos słabiutko. Mała dygresja, polecilibyście fajne miejscówy na zimowy wypad? Nie musi to być za granicą. Ostatnio bawiliśmy w Alpach francuskich i było bardzo spoko!

Offline

Forum oparte na FluxBB